Fundația Motivation România

Adresa: Str. Podișor Nr.1, loc. Buda, Com Cornetu, Jud Ilfov, România

Tel: +4021 4480242

Fax: +4021 4481107

Web site: www.motivation.ro

Telefonul utilizatorului de scaun rulant: 0800.030.762 (se adresează persoanelor cu dizabilități locomotorii, care au dreptul la un scaun rulant adaptat și specific nevoilor lor. Număr aflat la dispoziția beneficiarului de Luni până Vineri în intervalul orar 9:00 – 16:00. Linia se poate apela gratuit din următoarele rețele: Romtelecom, UPC, Vodafone, Orange, Telemobil, Cosmote).

Informații despre programele Motivation: info@motivation.ro
Informații despre scaune rulante: sales@motivation.ro
Informații despre cum puteți să ne susțineți: fiialaturidemine@motivation.ro

Comunicare/relații cu presa: comunicare@motivation.ro; persoana de contact: Erika Garnier, tel. 0748 229 784.

 

 Centrele Regionale Motivation

ARGEȘ

Coordonator Gabriel Cristea

Telefon: 0735.355.903

E-mail: g.cristea@motivation.ro

Adresa: Bd. Republicii, Nr. 36, Bl. 3, IRTA, Sc. A, Ap. 4, Pitești

 

BUCUREȘTI – ILFOV

Coordonator Ioana Dumitrache

Telefon: 0729.880.492

E-mail: i.dumitrache@motivation.ro

Adresa: Str. Podișor Nr.1, loc. Buda, Com Cornetu, jud. Ilfov

 

BIHOR

Coordonator Florica Ungur

Telefon: 035.9444.282/0735.355.897

E-mail:  f.ungur@motivation.ro

Adresa: Bd. Dacia, Nr. 6, bl A3, parter, Oradea

 

BUZĂU

Coordonator Adina Vuță

Telefon: 0735543154

E-mail: a.vuta@motivation.ro

Adresa: Str. Independenței, nr. 113, Buzău

 

 

 

BRAȘOV

Coordonator Daniela Bordeanu

Telefon: 0735 333 889

E-mail: d.bordeanu@motivation.ro 

Adresa: Str. Panselelor, nr. 23, Brașov

 

CLUJ

Coordonator George Cernucan

Telefon: 0728.288.217

E-mail: g.cernucan@motivation.ro

Adresa: Str. Mecanicilor Nr. 31, Cluj-Napoca

 

CONSTANȚA

Coordonator Cristian Alexandru

Telefon: 0733.501.558

E-mail: c.alexandru@motivation.ro

 Adresa: Str Ion Lahovari, Nr 19, Constanța

GALAȚI

Coordonator George Ivanof

Telefon: 0735.355.905/0336401187

E-mail g.ivanof@motivation.ro

Adresa: Str. Culturii , Nr. 10 (Col. N. Holban) Corp C3, Galați Jud. Galați

 

IAȘI

Coordonator Eduard Baculea

Telefon: 0735.355.885

E-mail: e.baculea@motivation.ro

Adresa: Șos Bucium, Nr. 8,Iași

MEHEDINȚI

Coordonator Monica Dragoi

Telefon: 0723.664.300

E-mail: m.dragoi@motivation.ro

Adresa: Str. Crișan, Nr. 80, Bl. R1B, parter, Drobeta Turnu Severin

MUREȘ

Coordonator Orsolya Kovacs

Telefon: 0735.355.896

E-mail: o.kovacs@motivation.ro

Adresa: Bd. Pandurilor, Nr. 117/1, Târgu Mureș

NEAMT

Coordonator Andrei Venenciuc

Telefon: 0735.355.883

E-mail: a.venenciuc@motivation.ro

Adresa: Str. Fluierașului, Nr. 22, Sat Dumbrava Roșie, Piatra Neamț

 

PRAHOVA

Coordonator Remus Cirlan

Telefon: 0758.065.001

E-mail: r.cirlan@motivation.ro

Adresa: Str. Gheorghe Grigore Cantacuzino, Nr. 48

 

SATU MARE

Coordonator Ariana Baiaș

Telefon: 0730 188 274

E-mail: a.baias@motivation.ro

Str. Corvinilor, Nr. 20, Satu Mare

SIBIU

Coordonator Ionel Rusu

Telefon: 0735.543.159

E-mail: i.rusu@motivation.ro

Adresa: Str. Agricultorilor, Nr. 10, Sibiu

 

TIMIȘ

Coordonator Mirela Caprioriu

Telefon: 0728.287.916

E-mail: m.caprioriu@motivation.ro

Adresa: Panselelor, Nr. 7, Timișoara