Fundatia Motivation Romania

Adresa: Str. Podisor Nr.1, loc. Buda, Com Cornetu, Jud Ilfov , Romania

Tel: +4021 4480242

Fax: +4021 4481107

Web site: www.motivation.ro

Telefonul utilizatorului de scaun rulant: 0800.030.762 (se adreseaza persoanelor cu dizabilitati locomotorii, care au dreptul la un scaun rulant adaptat si specific nevoilor lor. Numar aflat la dispozitia beneficiarului de Luni pana Vineri intre orele 9:00 si 16:00. Linia se poate apela gratuit din urmatoarele retele: Romtelecom, UPC, Vodafone, Orange, Telemobil, Cosmote).

Informatii despre programele Motivation: info@motivation.ro
Informatii despre scaune rulante: sales@motivation.ro
Informatii despre cum puteti sa ne sustineti: fiialaturidemine@motivation.ro

Comunicare/relații cu presa: comunicare@motivation.ro; persoana de contact: Erika Garnier, tel. 0748 229 784.

 

 Centrele Regionale Motivation

ARGES

Coordonator Gabriel Cristea

Telefon: 0735.355.903

E-mail: g.cristea@motivation.ro

Adresa: Bd. Republicii, Nr. 36, Bl. 3, IRTA, Sc. A, Ap. 4, Pitesti

 

BUCURESTI – ILFOV

Coordonator Ioana Dumitrache

Telefon: 0729.880.492

E-mail: i.dumitrache@motivation.ro

Adresa: Str. Podisor Nr.1, loc. Buda, Com Cornetu, jud. Ilfov

 

BIHOR

Coordonator Florica Ungur

Telefon: 035.9444.282/0735.355.897

E-mail:  f.ungur@motivation.ro

Adresa: Bd. Dacia, Nr. 6, bl A3, parter, Oradea

 

BUZAU

Coordonator Adina Vuta

Telefon: 0735543154

E-mail: a.vuta@motivation.ro

Adresa: Str. Independenței, nr. 113, Buzau

 

 

 

BRASOV

Coordonator Daniela Bordeanu

Telefon: 0735.333.889

E-mail: c.lupu@motivation.ro

Adresa: Str. Panselelor, nr. 23, Brasov

 

CLUJ

Coordonator George Cernucan

Telefon: 0728.288.217

E-mail: g.cernucan@motivation.ro

Adresa: Str. Mecanicilor, nr. 31, Cluj-Napoca

 

CONSTANTA

Coordonator Cristian Alexandru

Telefon: 0733.501.558

E-mail: c.alexandru@motivation.ro

 Adresa: Str Ion Lahovari, Nr 19, Constanta

GALATI

Coordonator George Ivanof

Telefon: 0735.355.905/0336401187

E-mail g.ivanof@motivation.ro

Adresa: Str. Culturii , Nr. 10 (Col. N. Holban) Corp C3, Galați Jud. Galați

 

IAȘI

Coordonator Eduard Baculea

Telefon: 0735.355.885

E-mail: e.baculea@motivation.ro

Adresa: Str. Vasile Lupu, Nr. 134,Iasi

MEHEDINTI

Coordonator Monica Dragoi

Telefon: 0723.664.300

E-mail: m.dragoi@motivation.ro

Adresa: Str. Crisan, Nr. 80, Bl. R1B, parter, Drobeta Turnu Severin

MURES

Coordonator Orsolya Kovacs

Telefon: 0735.355.896

E-mail: o.kovacs@motivation.ro

Adresa: Bd. Pandurilor, Nr. 117/1, Targu Mures

NEAMT

Coordonator Andrei Venenciuc

Telefon: 0735.355.883

E-mail: a.venenciuc@motivation.ro

Adresa: Str. Fluierasului, Nr. 22, Sat Dumbrava Rosie, Piatra Neamt

 

PRAHOVA

Coordonator Remus Cirlan

Telefon: 0758.065.001

E-mail: r.cirlan@motivation.ro

Adresa: Str. Gheorghe Grigore Cantacuzino, Nr. 48

 

SATU MARE

Coordonator Ariana Baias

Telefon: 0730 188 274

E-mail: a.baias@motivation.ro

Str. Corvinilor, Nr. 20, Satu Mare

SIBIU

Coordonator Ionel Rusu

Telefon: 0735.543.159

E-mail: i.rusu@motivation.ro

Adresa: Str. Agricultorilor, Nr. 10, Sibiu

 

TIMIS

Coordonator Mirela Caprioriu

Telefon: 0728.287.916

E-mail: m.caprioriu@motivation.ro

Adresa: Bd. Liviu Rebreanu, Nr. 113, Timisoara