Contact

Home / Contact

Fundația Motivation România

Adresa: Str. Podișor Nr.1, loc. Buda, Jud Ilfov, România

Tel: +4021 4480242

Fax: +4021 4481107

Telefonul utilizatorului de scaun rulant: 0800.030.762 (se adresează persoanelor cu dizabilități locomotorii, care au dreptul la un scaun rulant adaptat și specific nevoilor lor. Număr aflat la dispoziția beneficiarului de Luni până Vineri în intervalul orar 9:00 – 16:00. Linia se poate apela gratuit din următoarele rețele: Romtelecom, UPC, Vodafone, Orange, Telemobil, Cosmote).

Informații despre programele Motivation: info@motivation.ro
Informații despre scaune rulante: sales@motivation.ro

Comunicare/relații cu presa: comunicare@motivation.ro; persoana de contact: Erika Garnier, tel. 0748 229 784.

 Centrele Regionale Motivation

ARGEȘ

Coordonator Gabriel Cristea

Telefon: 0735.355.903

E-mail: g.cristea@motivation.ro

Str. Rovine, Nr. 3, Loc. Pitesti, Jud. Arges

BUCUREȘTI – ILFOV

Coordonator Ioana Dumitrache

Telefon: 0729.880.492

E-mail: i.dumitrache@motivation.ro

Adresa: Str. Podișor Nr.1, loc. Buda, Com Cornetu, jud. Ilfov

BIHOR

Coordonator Ioana Cosma

Telefon: 035.9444.282/0735.333.960

E-mail:  i.cosma@motivation.ro

Adresa: Bd. Dacia, Nr. 6, bl A3, parter, Oradea

BUZĂU

Coordonator Adina Vuță

Telefon: 0735543154

E-mail: a.vuta@motivation.ro

Adresa: Str. Independenței, nr. 113, Buzău

BRAȘOV

Coordonator Daniela Bordeanu

Telefon: 0735 333 889

E-mail: d.bordeanu@motivation.ro 

Adresa: Str. Bisericii Romane, Nr. 97, Brașov

CONSTANȚA

Coordonator Cristian Alexandru

Telefon: 0733.501.558

E-mail: c.alexandru@motivation.ro

Adresa: Str Ion Lahovari, Nr 19, Constanța

CLUJ

Coordonator George Cernucan

Telefon: 0728.288.217

E-mail: g.cernucan@motivation.ro

Adresa: Str. Mecanicilor Nr. 31, Cluj-Napoca

GALAȚI

Coordonator George Ivanof

Telefon: 0735.355.905/0336401187

E-mail g.ivanof@motivation.ro

Adresa: Str. Culturii , Nr. 10 (Col. N. Holban) Corp C3, Galați Jud. Galați

IAȘI

Coordonator Eduard Baculea

Telefon: 0735.355.885

E-mail: e.baculea@motivation.ro

Adresa: Șos Bucium, Nr. 8, Iași

MEHEDINȚI

Coordonator Monica Dragoi

Telefon: 0723.664.300

E-mail: m.dragoi@motivation.ro

Adresa: Str. Crișan, Nr. 80, Bl. R1B, parter, Drobeta Turnu Severin

MUREȘ

Coordonator Orsolya Kovacs

Telefon: 0735.355.896

E-mail: o.kovacs@motivation.ro

Adresa: Bd. Pandurilor, Nr. 117/1, Târgu Mureș

NEAMT

Coordonator Andrei Venenciuc

Telefon: 0735.355.883

E-mail: a.venenciuc@motivation.ro

Adresa: Str. Fluierașului, Nr. 22, Sat Dumbrava Roșie, Piatra Neamț

PRAHOVA

Coordonator Remus Cirlan

Telefon: 0758.065.001

E-mail: r.cirlan@motivation.ro

Adresa: Str. Cercelus, Nr. 14, Ploiesti

SATU MARE

Coordonator Adrian Naghy

Telefon: 0736 627 017

E-mail: a.naghi@motivation.ro

Str. Corvinilor, Nr. 20, Satu Mare

SIBIU

Coordonator Ionel Rusu

Telefon: 0735.543.159

E-mail: i.rusu@motivation.ro

Adresa: Str. Agricultorilor, Nr. 10, Sibiu

TIMIȘ

Coordonator Ionut Lazarescu

Telefon: 0728.287.916

E-mail: i.lazarescu@motivation.ro

Adresa: Panselelor, Nr. 7, Timișoara

Share this
Show Buttons
Hide Buttons