Contact

Home / Contact

Fundația Motivation România

Adresa: Str. Podișor Nr.1, loc. Buda, Jud Ilfov, România

Tel: +4021 4480242

Fax: +4021 4481107

Telefonul utilizatorului de scaun rulant: 0800.030.762 (se adresează persoanelor cu dizabilități locomotorii, care au dreptul la un scaun rulant adaptat și specific nevoilor lor. Număr aflat la dispoziția beneficiarului de Luni până Vineri în intervalul orar 9:00 – 16:00. Linia se poate apela gratuit din următoarele rețele: Romtelecom, UPC, Vodafone, Orange, Telemobil, Cosmote).

Informații despre donațiile de scaune rulante și programele Motivation: info@motivation.ro

Comunicare/relații cu presa: comunicare@motivation.ro.

 Centrele Regionale Motivation

ARGEȘ

Coordonator Gabriel Cristea

Telefon: 0735.355.903

E-mail: g.cristea@motivation.ro

BUCUREȘTI – ILFOV

Coordonator Ioana Dumitrache

Telefon: 0729.880.492

E-mail: i.dumitrache@motivation.ro

BIHOR

Coordonator Ioana Cosma

Telefon: 035.9444.282/0735.333.960

E-mail:  i.cosma@motivation.ro

BUZĂU

Coordonator Adina Vuță

Telefon: 0735543154

E-mail: a.vuta@motivation.ro

BRAȘOV

Coordonator: Ciprian Lupu

Telefon: 0735 355 894

E-mail: c.lupu@motivation.ro

CONSTANȚA

Coordonator Cristian Alexandru

Telefon: 0733.501.558

E-mail: c.alexandru@motivation.ro

CLUJ

Coordonator George Cernucan

Telefon: 0728.288.217

E-mail: g.cernucan@motivation.ro

GALAȚI

Coordonator George Ivanof

Telefon: 0735.355.905/0336401187

E-mail g.ivanof@motivation.ro

IAȘI

Coordonator Eduard Baculea

Telefon: 0735.355.885

E-mail: e.baculea@motivation.ro

MEHEDINȚI

Coordonator Monica Dragoi

Telefon: 0723.664.300

E-mail: m.dragoi@motivation.ro

MUREȘ

Coordonator Orsolya Kovacs

Telefon: 0735.355.896

E-mail: o.kovacs@motivation.ro

NEAMT

Coordonator Andrei Venenciuc

Telefon: 0735.355.883

E-mail: a.venenciuc@motivation.ro

PRAHOVA

Coordonator Remus Cirlan

Telefon: 0758.065.001

E-mail: r.cirlan@motivation.ro

SATU MARE

Coordonator Adrian Naghy

Telefon: 0736 627 017

E-mail: a.naghi@motivation.ro

SIBIU

Coordonator Ionel Rusu

Telefon: 0735.543.159

E-mail: i.rusu@motivation.ro

TIMIȘ

Ana-Maria Ciubotariu

Telefon: 0735 313 525

E-mail: a.ciubotariu@motivation.ro

Share this
Call Now Button
Show Buttons
Hide Buttons